NEJVĚTŠÍ ONLINE E-SHOP SLEVOVÝCH PORTÁLŮ NA INTERNETU - VÍME KDE UŠETŘIT !!!

PŮJČKY,ÚVĚRY,HYPOTÉKY,ODDLUŽENÍ,POJIŠTĚNÍ + INZERCE PŮJČEK A PRÁCE ZDARMA

HYPOTÉKY NA BYDLENÍ

2,69-468x60-ref
HYPOTÉKY OD SPECIALISTŮ

KUS-KUS HYPOTÉKY

KUS hypotéky splatíte vy, KUS hypotéky splatíme my.

Jak jistě všichni víme ceny nemovitostí stále klesají,proto je nejvyšší čas na to pořídit si vlastní bydlení.
 
Chcete-li být skutečně nezávislý a rozhodnete si pořídit vlastní bydlení, ale nemáte dostatečnou hotovost, je možnost získat potřebný finanční obnos zažádáním o hypoteční úvěr (hypotéka). Hypoteční úvěry jsou velmi využívaným způsobem mezi lidmi, jak si pořídit vlastní byt, dům, pozemek nebo si zrekonstruovat a zmodernizovat stávající bydlení. V minulosti byly hypotéky určeny pouze pro osoby s vyššími příjmy. V současné době se hypotéky staly dostupnými pro větší okruh osob. Příčinou jsou nejen vyšší průměrné příjmy celkové ale také nižší úrokové sazby hypoték a také prodloužení doby, po níž je úvěr splácen, až na dobu 40 let.

Zaměřujeme se pouze na hypotéky
Máme nejširší nabídku nejlevnějších hypoték
Úroková sazba hypotéky od 3,09 %
Máme silné zázemí Hypoteční banky 
 
Typy hypoték:
 
Hypotéka není nic jiného než úvěr na bydlení. Nabízíme Vám nejširší nabídku hypoték - pro různé typy bydlení, s různými typy splácení a s dalšími variabilními parametry (délka splácení, procentuální zastoupení úroku, kombinace typů splácení, speciální služby a další). Přesvědčte se, že máme hypotéku na míru přímo pro Vás.
 
Pokud Vás základní hypotéky neuspokojí, můžete od nás získat také různé další typy speciálních hypoték: Kombinované hypotéky, Americkou hypotéku, Předhypoteční úvěr, Zelenou hypotéku a mnohé další.
 
Byt v osobním vlastnictví
Družstevní byt
Rodinný dům
Pozemek
Stavba/rekonstrukce
Refinancování
Peníze na cokoliv
Speciální hypotéka
Kombinované hypotéky
Zelená hypotéka
Americká hypotéka
Předhypoteční úvěr
 
V případě zájmu o některou z nabízených hypoték stačí kliknout na banner a vyplnit jednoduchou on-line žádost, děkujeme.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one