NEJVĚTŠÍ ONLINE E-SHOP SLEVOVÝCH PORTÁLŮ NA INTERNETU - VÍME KDE UŠETŘIT !!!

PŮJČKY,ÚVĚRY,HYPOTÉKY,ODDLUŽENÍ,POJIŠTĚNÍ + INZERCE PŮJČEK A PRÁCE ZDARMA

VLOŽIT INZERÁT

ZDE MŮŽETE VKLÁDAT SVÉ NABÍDKY ČI POPTÁVKY. INZERÁT MUSÍ MÍT SMYSL A NESMÍ PORUŠOVAT ZÁKONY ČR. NEVHODNÉ PŘÍSPĚVKY BUDOU SMAZÁNY.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3985"
Nabízíme po celý rok stavební práce. Nabídka platí pro všechny firmy a drobné živnostníky včetně administrativního zajištění stavebních prací a to odborným servisem dle zákona 137/2006 Sb. Dále zajišťujeme finanční prostředky před započetím stavební zakázky, právní servis a dohled nad realizací a dodržování oboustranné dohody dle SOD. Dále pro Vás vypracujeme stavební rozpočty dle našeho programu. Každý náš vypracovaný rozpočet si můžete upravit na Vaší cenu , než se dostane k danému investorovi. Dále Vám zajistíme stavební dozor a jiné potřebné, pro správný chod realizace.
Sháníte stavební zakázky, poptávky na realizaci po celý rok?, Jsme tu pro Vás. Zajistíme Vám dlouhodobou stavební a obchodní spolupráci včetně několika pracovních příležitostí ve všech oborech. Máme pro Vás širokou nabídku stavebních zakázek, pracovní pozice pro všechny firmy a osoby na ŽL. Práce pouze jako generální dodavatel nikoliv jako subdodavatel. V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte níže. Jana Svobodová (ředitelka firmy )Tel: +420 702 078 732
e-mail: Realizace.stavby@gmail.com

Záchranný Plán umožní každému vydělávat skutečné peníze za pomoci skvělých zkušených lidí !!! Školení zdarma. Nečekej a registruj se hned zcela zdarma, určitě nebudeš litovat !!! Bližší informace http://1url.cz/2sHr
Máte stálé bolesti kloubů,šlach,svalů?
Nejen profesionálním sportovcům a hráčům NHL, kteří odzkoušeli SCARLET žraločí chrupavku nabízíme tento doplněk stravy určený na šlachy, klouby a svaly. Bezbolestný pohyb pro každého. Poradíme,doporučíme.
Bližší informace na http://jubo-zdravi.cz
09.06.2015 12:38:30
Inzercejanina
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one